Naše výrobky

Předokenní rolety

Nabízíme výrobcům a instalačním technikům předokenních rolet celou řadu pohonů ke všem dostupným předokenním roletám na trhu, od těch nejmenších po ty největší, a to jak pro nové budovy, tak pro rekonstrukce. K dispozici jsou standardní verze nebo verze vybavené pokročilými funkcemi (bezdrátový ovladač SIMU-Hz, automatické nastavení, zastavení při překážkách apod.). Odborníci si tyto pohony oblíbili pro jejich kvalitu, spolehlivost a jednoduchost jejich instalace a použití.
V kombinaci s řídicími systémy SIMU nabízejí koncovým uživatelům chytrá řešení, která jim pomohou získat přesně to, co od svého domova potřebují – více pohodlí a lepší zabezpečení. Zároveň vylepšují energetickou úsporu domácnosti.

Dveře komerčních a průmyslových objektů

Pro výrobce dveří, rolovacích mříží a kovových rolet pro dveře a okna komerčních a průmyslových objektů je absolutní prioritou robustní a spolehlivý pohon. Jako expert na tomto specifickém trhu nabízíme výrobcům po celém světě již více než 40 let naši škálu centrálních a vnějších trubkových pohonů.
Vycházíme také ze znalostí výrobků našich zákazníků a z aktuálních norem a standardů a nabízíme rozsáhlou řadu rádiových i drátových řídicích jednotek, záchytných systémů a signalizačního a bezpečnostního příslušenství pro komplexní a vysoce výkonná řešení odpovídající všem bezpečnostním standardům.

Garážová vrata

S rolovacími, sekčními a posuvnými vraty splňuje naše nabídka všechny potřeby trhu. Naše ovládací a bezpečnostní příslušenství poskytují uživatelům klid a jsou v plném souladu se současnými bezpečnostními standardy.

Žaluzie

Ať už uvnitř nebo vně budov, vertikální žaluzie v kombinaci s pohony SIMU s vysokou rychlostí otáčení nabízejí chytré, efektivní a elegantní řešení stínící techniky jak pro terciární sektor, tak pro účely bydlení.
Co se týče teras umožňují řešení SIMU kombinovaná s řídicími jednotkami SIMU-Hz pro detekci větru a slunečního záření uživatelům co nejvíce využívat jejich prostor a zároveň se chránit před sluncem.

Řešení pro aplikace na stejnosměrný proud

Společnost SIMU vyvinula jedinečné odborné znalosti a know-how v oblasti pohonů na stejnosměrný proud, které umožňují integrovat pohony do samostatných řešení, řešení na baterie či dokonce do žaluzií pro obytné vozy. Autonomní solární řešení Autosun je jednou z hlavních inovací, jež z této specifické a uznávané dovednosti SIMU vznikla.

Řídicí systémy a ovladače

Můžete ovládat své předokenní rolety, žaluzie, garážová vrata nebo světla, oživit svůj domov, modernizovat stávající zařízení či snadno všechny tyto systémy ovládat ze svého chytrého telefonu pomocí rádiové technologie SIMU-Hz.
Technologie bezdrátového ovládání, jež je odborníky na okna a dveře uznávána jako jedna z nejvýkonnějších a nejspolehlivějších technologií na trhu, poskytuje veškeré řízení a ovládací prvky, které vám pomohou získat přesně to, co od vašeho domova potřebujete.