Kdo jsme ?

Již více než 65 let zasvěcuje společnost SIMU své odborné znalosti pomoci svým zákazníkům.

Specializujeme se na navrhování, výrobu a komercializaci pohonů, řídicích systémů a příslušenství pro dveře, okna a stínící techniku. Nabízíme komplexní, spolehlivá a inovativní řešení pro odborníky, výrobce a instalační techniky předokenních rolet, žaluzií, garážových vrat a dveří a oken komerčních a průmyslových objektů.

Svým zákazníkům jsme opravdovými partnery a spolupracujeme s nimi na každodenní bázi, abychom jim mohli poskytovat co nejlepší poradenství a řešení.

 

Základem našeho podnikání je komunikace

Nastavením důvěrného vztahu se zákazníky dokážeme přesně vystihnout podstatu toho, co potřebují. Díky neustálé komunikaci mezi našimi zákazníky, prodejními týmy, techniky i inženýry dokážeme uspokojit technické i obchodní požadavky zákazníků. Toto neustálé nasazení je základním kamenem značky SIMU a všech jejích týmů.

Vynálezce trubkového pohonu pro předokenní rolety již v roce 1959!

V roce 1959 vynalezla společnost SIMU trubkový pohon pro předokenní rolety - technologii, která se již stala tržním standardem. Od té doby neustále zvyšujeme svou odbornost a své znalosti trhu i potřeb našich zákazníků.

S více než 65 lety zkušeností se společnost SIMU stala referenční značkou nejen ve Francii, ale i po celém světě!

75,9 milionů EUR
obrat v roce 2015

50%
tržeb vzniká mimo Francii

260
zaměstnanců ve Francii

100
zaměstnanců po celém světě

přes 15 milionů
prodaných a nainstalovaných SIMU pohonů po celém světě

více než 90%
našich zákazníků s námi pracuje více než 10 let